Můžete nás navštívit také na našem SHOWROOMU na adrese NG Florián,Havlíčkovo nám.93/6,Písek a to po předchozí telefonické domluvě.Volejte : +420775231199 .

NRK SKULLS

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • BOTY NEW ROCK M.8366-S8 ITALI NEGRO, NOMADA NEGRO, PLT. NKR T.SKULL OXIDO READY STOCK Kód: 1667/36
  BOTY NEW ROCK M.8366-S8 ITALI NEGRO, NOMADA NEGRO, PLT. NKR T.SKULL OXIDO
  7 dnů

  Dámská obuv NEW ROCK z kolekce NEW ROCK-PLATFORMA NRK/OXIDO MILITARY .Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s  anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví zTPU,doplněnou o podrážku z přírodního kaučuku ,zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Výška podpatku:10cm, podešve:4 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti.Boční zip,šněrování,kovové přezky.

  newrock_textg


  5 942,15 Kč bez DPH
  7 190 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.8366-S1 VINTAGE FLOWER NEGRO, ANTIK NEGRO, T.SKULL ACERO READY STOCK Kód: 1647/36
  BOTY NEW ROCK M.8366-S1 VINTAGE FLOWER NEGRO, ANTIK NEGRO, T.SKULL ACERO
  7 dnů

  Dámská obuv značky NEW ROCKz kolekce NEW ROCK-PLATFORMA NRK .Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z TPU, doplněnou o podešev ze 100% přírodního kaučuku,zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou.Boční zip šněrování,přezky,kovové prvky.POdešev přišitá ke svršku.Výška podpatku:8 cm, podešve:3 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti.Barva:černá,VINTAGE.

  newrock_textg


  6 114,88 Kč bez DPH
  7 399 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.8356-C1 ITALI NEGRO, ANTIK NEGRO, PLATF.NRK TACON SKULLL A ZAKÁZKA-CUSTOM Kód: 1646/36
  BOTY NEW ROCK M.8356-C1 ITALI NEGRO, ANTIK NEGRO, PLATF.NRK TACON SKULLL A
  45 dnů

  Dámská obuv značky NEW ROCKz kolekce NEW ROCK-PLATFORMA NRK .Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z TPU, doplněnou o podešev ze 100% přírodního kaučuku,zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou.Boční zip šněrování,přezky,kovové prvky.POdešev přišitá ke svršku.Výška podpatku:8 cm, podešve:4 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti.

  Barva:černá.

  newrock_textg


  8 181,82 Kč bez DPH
  9 900 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 •  
 • BOTY NEW ROCK M.8358-S1 VINTAGE FLOWER NEGRO, PLATAFORA NRK T.SKULL ZAKÁZKA-CUSTOM Kód: 1586/36
  BOTY NEW ROCK M.8358-S1 VINTAGE FLOWER NEGRO, PLATAFORA NRK T.SKULL
  60 dnů

  Dámská obuv z kolekce NEW ROCK SKULL NRK .Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s koženou anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Výška podpatku:8,5 cm, podešve:3,5 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti- 100% přírodní kaučuk. BLAKE KONSTRUCTION. VINTAGE STYLE.

  newrock_textg


  5 702,48 Kč bez DPH
  6 900 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.8366-C6 VINTAGE FLOWER LILA, ROCK NEGRO, PLATF. NRK SKULL ZAKÁZKA-CUSTOM Kód: 1554/36
  BOTY NEW ROCK M.8366-C6 VINTAGE FLOWER LILA, ROCK NEGRO, PLATF. NRK SKULL
  45 dnů

  Dámská obuv z kolekce NEW ROCK-PLATFORMA NRK .Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s koženou anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Výška podpatku:9cm, podešve:4 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti.

  newrock_textg


  7 520,66 Kč bez DPH
  9 100 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem