Showroom a prodejna na adrese NG Florián Havlíčkovo nám.93, 39701 Písek má otevřeno Po-Pá 9.30-17.00 , tel.00420775231199 ,gattanera@tiscali.cz.

MPX EXTREME,REACTOR,TOWER, Strana 2

mpx_1

 

Nejprodávanější

5990
139001599013900
Značky

Stránka 2 z 2 - 33 položek celkem

   
 • BOTY NEW ROCK M.161-S1 ITALI NEGRO, NOMADA NEGRO, REACTOR NEGRO TOBERAS READY STOCK Kód: 3415/36
  BOTY NEW ROCK M.161-S1 ITALI NEGRO, NOMADA NEGRO, REACTOR NEGRO TOBERAS
  7 dnů

  UNISEX obuv z kolekce NEW ROCK METALLIC.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s  anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z  TPU ,doplněnou o podrážku z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Výška podpatku:5,5 cm, podešve:3 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,kovové prvky.

  newrock_textg


  7 768,60 Kč bez DPH
  9 400 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.195-S1 ITALI NEGRO, FLORENTIC ROJO, NEW REACTOR NEGRO ORIFICI READY STOCK Kód: 1968/36
  BOTY NEW ROCK M.195-S1 ITALI NEGRO, FLORENTIC ROJO, NEW REACTOR NEGRO ORIFICI
  7 dnů

  UNISEX obuv z  kolekce NEW ROCK-MPX COLLECTION .Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s koženou anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou.Přezky,suché zipy,,kovové aplikace. Výška podpatku:5,5cm, podešve:3 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu. 

  newrock_textg


  6 115,70 Kč bez DPH
  7 400 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.711-C10 ITALI NEG PULIK ACERO BOX PLANE, REACTOR NEGRO TOB ZAKÁZKA-CUSTOM Kód: 1966/36
  BOTY NEW ROCK M.711-C10 ITALI NEG PULIK ACERO BOX PLANE, REACTOR NEGRO TOB
  45 dnů

  UNISEX obuv z kolekce NEW ROCK-MPX EXTREME.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s  anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z  TPU ,doplněnou o podrážku z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Obuv má zip pro snadné obouvání,ke správné fixaci nohy v botách je opatřena nastavitelnými přeskami. Výška podpatku:5,5 cm, podešve:3 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti.Comfort Plus System,Podrážka 100% přírodní kaučuk,boční zip,přezky,kovové prvky.Hmotnost 4,3 kg/pár.

  newrock_textg


  7 023,97 Kč bez DPH
  8 499 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 •  
 • BOTY NEW ROCK M.727-C1 ITALI NEGRO ANTIK AZUL BOX PLANE REACTOR NEGRO TOBE ZAKÁZKA-CUSTOM Kód: 1958/36
  BOTY NEW ROCK M.727-C1 ITALI NEGRO ANTIK AZUL BOX PLANE REACTOR NEGRO TOBE
  45 dnů

  UNISEX obuv z kolekce NEW ROCK-MPX EXTREME.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s  anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z  TPU ,doplněnou o podrážku z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Obuv má zip pro snadné obouvání,ke správné fixaci nohy v botách je opatřena nastavitelnými přeskami. Výška podpatku:7 cm, podešve:5 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti.Comfort Plus System,Podrážka 100% přírodní kaučuk,boční zip,přezky,kovové prvky.Hmotnost 4,3 kg/pár.

  newrock_textg


  7 355,37 Kč bez DPH
  8 900 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.727-S1 ITALI NEG CHAROL NEG BOX PLANE, REACTOR NEGRO TOBERAS READY STOCK Kód: 681/36
  BOTY NEW ROCK M.727-S1 ITALI NEG CHAROL NEG BOX PLANE, REACTOR NEGRO TOBERAS
  7 dnů

  UNISEX obuv z kolekce NEW ROCK-MPX EXTREME.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s  anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z  TPU ,doplněnou o podrážku z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Obuv má zip pro snadné obouvání,ke správné fixaci nohy v botách je opatřena nastavitelnými přeskami. Výška podpatku:7 cm, podešve:5 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti.Comfort Plus System,Podrážka 100% přírodní kaučuk,boční zip,přezky,kovové prvky.Hmotnost 4,3 kg.


  5 950,41 Kč bez DPH
  7 200 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.1020-S2 ITALI NEGRO, REACTOR NEGRO TOBERAS READY STOCK Kód: 541/36
  BOTY NEW ROCK M.1020-S2 ITALI NEGRO, REACTOR NEGRO TOBERAS
  7 dnů

  UNISEX obuv z kolekce NEW ROCK-MPX EXTREME.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s  anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z  TPU ,doplněnou o podrážku z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Obuv má zip pro snadné obouvání,ke správné fixaci nohy v botách je opatřena nastavitelnými přeskami. Výška podpatku:7 cm, podešve:5 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti.Comfort Plus System,Podrážka 100% přírodní kaučuk,boční zip,přezky,kovové prvky.Hmotnost 2,5 kg.


  5 702,48 Kč bez DPH
  6 900 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 •  
 • BOTY NEW ROCK M.1011-S1 Itali Negro, TOWER NEGRO ACERO ORIFICIO ZAKÁZKA-CUSTOM Kód: 1677/36
  BOTY NEW ROCK M.1011-S1 Itali Negro, TOWER NEGRO ACERO ORIFICIO
  45 dnů

  UNISEX obuv z kolekce NEW ROCK-MPX EXTREME.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s  anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z  TPU ,doplněnou o podrážku z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Obuv má zip pro snadné obouvání,ke správné fixaci nohy v botách je opatřena nastavitelnými přeskami. Výška podpatku:7 cm, podešve:5 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti.Comfort Plus System,Podrážka 100% přírodní kaučuk,boční zip,přezky,kovové prvky.Hmotnost 2 kg.


  6 280,17 Kč bez DPH
  7 599 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.796-S1 NOMADA NEGRO, ITALI NEGRO, REACTOR NEGRO TOBERAS READY STOCK Kód: 677/36
  BOTY NEW ROCK M.796-S1 NOMADA NEGRO, ITALI NEGRO, REACTOR NEGRO TOBERAS
  Skladem

  UNISEX obuv NEW ROCK z kolekce NEW ROCK-MPX EXTREME COLLECTION.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Ručně přišitý svršek k podešvi.Kožená podšívka ve spojení s anatomicky tvarovanou antibakteriální koženou stélkou a podešví z TPU,doplněnou o podrážku ze 100% přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Boční zip. Šněrování,kovové prvky.Výška podpatku:5cm, podešve:3cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti. Barva:černá.

  Komfort Form,Comfort Plus System.

  newrock_textg


  8 181,82 Kč bez DPH
  9 900 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.1016-S1 ITALI NEGRO, PLANING NEGRO M8 ORIFI Y CANAL READY STOCK Kód: 1622/36
  BOTY NEW ROCK M.1016-S1 ITALI NEGRO, PLANING NEGRO M8 ORIFI Y CANAL
  7 dnů

  Dámská obuv NEW ROCK z kolekce NEW ROCK-MPX.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Ručně přišitý svršek k podešvi.Kožená podšívka ve spojení s anatomicky tvarovanou antibakteriální koženoou stélkou a podešví z TPU,doplněnou o podrážku ze 100% přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Boční zip. Šněrování,kovové prvky.Výška podpatku :8 cm, podešve:4 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti. Barva:černá.

  Komfort Form,Comfort Plus System.


  5 776,86 Kč bez DPH
  6 990 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 •  
 • BOTY NEW ROCK M.1027-C1 ITALI NEGRO TIMBER NEGRO PLANING M8 ACERO ZAKÁZKA-CUSTOM Kód: 1621/36
  BOTY NEW ROCK M.1027-C1 ITALI NEGRO TIMBER NEGRO PLANING M8 ACERO
  45 dnů

  Dámská obuv NEW ROCK z kolekce NEW ROCK-MPX.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Ručně přišitý svršek k podešvi.Kožená podšívka ve spojení s anatomicky tvarovanou antibakteriální koženoou stélkou a podešví z TPU,doplněnou o podrážku ze 100% přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Boční zip. Šněrování,kovové prvky.Výška podpatku:8cm, podešve:4 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti. Barva:černá.

  Limitovaná edice. Dodáváme pouze na speciální přání zákazníka s dodací lhůtou 4-6 týdnů.

  Komfort Form,Comfort Plus System.


  7 685,12 Kč bez DPH
  9 299 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.738-S1 ITALI NEGRO PULIK ACERO, TOWER NEGRO ACERO READY STOCK Kód: 1615/36
  BOTY NEW ROCK M.738-S1 ITALI NEGRO PULIK ACERO, TOWER NEGRO ACERO
  7 dnů

  Unisex boty NEW ROCK z kolekce NEW ROCK-MPX.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována do požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s korkovou anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z  TPU s podrážkou z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Obuv má zip pro snadné obouvání. Výška podpatku:6 cm, podešve:4 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti. Barva:černá-metalický efekt.


  8 181,82 Kč bez DPH
  9 900 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.1029-C1 NOMADA NEGRO ITALI NEGRO PLANING NEG NEW M8 ACERO ZAKÁZKA-CUSTOM Kód: 1613/36
  BOTY NEW ROCK M.1029-C1 NOMADA NEGRO ITALI NEGRO PLANING NEG NEW M8 ACERO
  45 dnů

  Dámská obuv z kolekce NEW ROCK-MPX .Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Ručně přišitý svršek k podešvi.Kožená podšívka ve spojení s anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z TPU,doplněnou o podrážku ze 100% přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Boční zip. Šněrování,přezky,kovové prvky.Výška podpatku:8 cm, podešve:4 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti. Barva:černá.

  Dodáváme na zvláštní přání zákazníka s dodací lhůtou 5-6 týdnů.

  Komfort Form,Comfort Plus System.


  6 858,68 Kč bez DPH
  8 299 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 •  
 • BOTY NEW ROCK M.1030-S1 ITALI NEGRO, NOMADA NEGRO, PLANING NEGRO M8 ACE READY STOCK Kód: 1610/36
  BOTY NEW ROCK M.1030-S1 ITALI NEGRO, NOMADA NEGRO, PLANING NEGRO M8 ACE
  7 dnů

  Dámská obuv z kolekce NEW ROCK-MPX, je vyšší sestrou vzoru M.1029-C1 .Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Ručně přišitý svršek k podešvi.Kožená podšívka ve spojení s anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z TPU,doplněnou o podrážku ze 100% přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Boční zip. Šněrování,přezky,kovové prvky.Výška podpatku:8 cm, podešve:4 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti. Barva:černá.

  Komfort Form,Comfort Plus System.


  7 106,61 Kč bez DPH
  8 599 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.111-C1 ITALI NEGRO, NOMADA NEGRO, TOWER NEGRO ACERO READY STOCK Kód: 1608/36
  BOTY NEW ROCK M.111-C1 ITALI NEGRO, NOMADA NEGRO, TOWER NEGRO ACERO
  45 dnů
  UNISEX obuv z limitované kolekce NEW ROCK-MPX .Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s koženou anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Šněrovací,kovové aplikace,kovový řetěz přes šněrování. Výška podpatku:7 cm, podešve:5 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu. Barva:černá

  7 355,37 Kč bez DPH
  8 900 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky
 • BOTY NEW ROCK M.735-C10 ITALI NEGRO PULIK ACERO, TOWER NEGRO ACERO ZAKÁZKA-CUSTOM Kód: 680/36
  BOTY NEW ROCK M.735-C10 ITALI NEGRO PULIK ACERO, TOWER NEGRO ACERO
  45 dnů

  UNISEX obuv z kolekce NEW ROCK-MPX EXTREME.Na svršek byla použita prémiová hovězí kůže,která je ručně finišována po požadovaného odstínu,tedy co kus to originál.Kožená podšívka ve spojení s  anatomicky tvarovanou antibakteriální stélkou a podešví z  TPU ,doplněnou o podrážku z přírodního kaučuku zaručují skutečné pohodlí při chůzi.Díky použitému materiálu je obuv vzdušná a její mikroklima přispívá ke zdraví Vašich nohou. Obuv má zip pro snadné obouvání,ke správné fixaci nohy v botách je opatřena nastavitelnými přeskami. Výška podpatku:6,5 cm, podešve:4 cm. Podešev je odolná proti olejům,rozpouštědlům,tukům a benzínu,při své minimální hmotnosti.Comfort Plus System,Podrážka 100% přírodní kaučuk,boční zip,přezky,kovové prvky.

  newrock_textg


  8 677,69 Kč bez DPH
  10 500 Kč
  Značka: NEW ROCK Záruka: 2 roky

Stránka 2 z 2 - 33 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.